Monday, 19 July 2010

Cupcake kind of a day

Wreszcie udało mi się skończyć mój notes. Zaczęłam trochę dziwnie od ozdabiania okładek, które leżały sobie dobre dwa tygodnie na półce czekając aż kupię porządny klej (jednak nie ma to jak magic!) i kawałek materiału do zbindowania brzegu. Ponieważ notes tworzyłam od podstaw (okładki powstały z tektury modelarskiej przyciętej u introligatora, a kartki do środka cięłam gilotyną), nie jest idealnie równy, ale nad szczegółami popracuję przy kolejnym :)
Materiały, których użyłam: stempelki Inkadinkado, Prima Marketing i Dovecraft, papier Chatterbox i no name oraz dodatki z pasmanterii.
Pozdrawiam i życzę wszystkim udanego tygodnia!
I finally got to finish my notebook :) I started it the other way around - from decorating the cover and then it waited about two weeks for me to buy a good glue (magic turns out to be the best) and some material to bind covers. It may not be perfectly straight since I was trimming the pages myself, but achieving perfection will be my concern next time :)
Materials, that I uaws: Inkadinkado, Prima Marketing and Dovecraft stamps, Chatterbox and no name papers and some accessories from haberdashery.
Have a nice weeks, folks!

1 comments:

Czekoczyna said...

Bardzo miły notesik. Gratuluje :)

Post a Comment