Wednesday, 13 April 2011

Romantycznie

Witajcie :) Trochę mnie tu nie było, ale dziś mam do pokazania dwie rzeczy. Najpierw romantyczna karteczka-koperta wg kursu Karoli, którą zrobiłam na zamówienie przyjaciółki. W środku umieściłam postarzany distressami i lekko postrzępiony arkusik z miejscem na życzenia. Papier, który wykorzystałam to jeden z moich ulubionych - Leve Letters od Pink Paislee. 

Hello! It's been a while since I last posted something, but today I have two things to show you. First, the romantic envelope-card made on my friend's request. If you'd like to try it, here's the tuto by Karola. Inside it, I've put a little sheet of paper, aged with distress inks and Tim Holtz paper distresser.  Paper I used for this card is one of my favs - Love Letters from Pink Paislee.

 


Druga rzecz, którą mam do pokazania, to zaległy, marcowy tag wykonany na bazie papierów Wiosenne Przebudzenie TSC, użyłam też małego taga z Galerii Papieru. Efekt nie do końca mi się podoba, ale w końcu tagi robię między innymi po to, żeby poćwiczyć :)
Second thing I've got for you today is my march tag, made on lovely TSC paper. I also used here Galeria Papieru small tag. The effect was... somewhat dissapointing to me, but well - one of te reasons I make these tags is to practice and have fun :)


2 comments:

Boei said...

Karteczka cudowna, w fajnym klimacie:) A tag też śliczny- i wcale nie wygląda na "ćwiczeniowy";) Uwielbiam motyw z ptakami, więc tym bardziej mi się podoba:)
Wiosennie pozdrawiam!!

Michelle said...

Śliczne! Pozdrawiam serdecznie!

Post a Comment