Tuesday, 24 August 2010

Kolorowy przepiśnik

Wywołana do tablicy przez Noomiy wracam i pokazuję, co udało mi się wyscrapować od czasu ostatniego ateciaka. Dzisiaj tylko przepiśnik, bo karteczki czekają na zamówione stempelki (wreszcie wysłane :)). Właściwie przepiśnik miał być notesem w starociowym stylu, ale jak już usiadłam do scrapowania, to te kolory zaczęły same się pachać i wyszło coś takiego :)

Called to order by Noomiy I come back and show you what I've created since my last ATC. Let's start with this recipe notebook I whipped up a couple of days ago. It was supposed to be an old style notebook, but these colourful papers just made me use them ;) Hopefully I'll be able to show you cards, I've been working on when my new stamps will arrive.Do "produkcji" użyłam m.in. papieru z ILS (zeszyty II) i papieru ze scrap.com.pl z kolekcji radość lata, stempli Inkadinkado i Dovecraft oraz dodatków z pasmanterii.

A teraz wracam do zaczętego wczoraj albumu w w stylu "babcinego stryszku". Czuję,  że zostałam opętana przez papiery Primy :)

And now I'll get back to working on "grandma's attic" style photo album which I started yesterday. I feel like being possesed by Prima papers :)

2 comments:

Noomiy said...

Cudowny :)

bossanova said...

pastelowy, delikatny - w sam raz na słodkie przepisy :)

Post a Comment