Friday, 21 January 2011

Kalendarz

... mój pierwszy, wykonany na "bezokładkowej" bazie z empiku. Co prawda styczeń zbliża się do końca, ale jakoś nie miałam czasu na zrobienie fotek. No to jedziemy: 

papier: Tajemniczy Ogród, Galeria Papieru
obrazek: Tajemniczy Ogród, Galeria Papieru
ćwiek: Latarnia Morska, scrap.com.pl

Oprócz tego stemple, ale prawdę powiedziawszy zaczynam się w nich gubić, ornament widoczny zza obrazka to chyba Kaisercraft. Obrazek potuszowałam distressami i pokryłam crackle accents, a napis odbiłam za pomocą białego dabbera. Ptaszek z tyłu to efekt współpracy distressów i maski. Dzięki, że nadal tu zaglądacie pomimo nieregularnych wpisów!

Hi! I want to share my 2011 calendar today. Better late than never ;) I used the white-cover base calendar which I decorated with Galeria Papieru pretty paper and picture. The picture with swallows is covered with distress inks and crackle accents. I also used distresses and the mask on the back cover. 2011 writing was made using white dabber paint.  Well, that's all for today. Thanks for stopping by!

4 comments:

Gayle...... that,s me said...

Hi. Stumbled across your blog ( as one tends to do ) I really like your work.Cheers from Aus.

Sasya said...

oh this is gorgeous!!! i love your style!!

gaja said...

Prześliczny starociowy kalendarz !!

nimucha said...

Ta notka w profilu o początkach w scrapbookingu ciągle aktualna? Bo kalendarz wygląda jakby był robiony ręką mocno wprawioną ;) :)
Piękny!

Post a Comment