Sunday, 30 January 2011

Cytrynowe słodkości/ Lemonade candy

Tak, tak. Dobrze widzicie. Pyszne candy w Lemonade, a do wygrania papiery i dodatki z nowych kolekcji. Dziś ostatni dzień na ustawienie się w kolejce, nie zmarnujcie okazji :) Poniższy obrazek przeniesie Was na lemoniadowego bloga. Miłego dnia!

Yes, that's right. There is a sweet candy at Lemonade, where you can win papers and cut-outs from two new collections! It's the last day to queue up, so don't waste your chance folks :) The image below will get you right to the candy post at Lemonade blog. Cheers!


Friday, 21 January 2011

Kalendarz

... mój pierwszy, wykonany na "bezokładkowej" bazie z empiku. Co prawda styczeń zbliża się do końca, ale jakoś nie miałam czasu na zrobienie fotek. No to jedziemy: 

papier: Tajemniczy Ogród, Galeria Papieru
obrazek: Tajemniczy Ogród, Galeria Papieru
ćwiek: Latarnia Morska, scrap.com.pl

Oprócz tego stemple, ale prawdę powiedziawszy zaczynam się w nich gubić, ornament widoczny zza obrazka to chyba Kaisercraft. Obrazek potuszowałam distressami i pokryłam crackle accents, a napis odbiłam za pomocą białego dabbera. Ptaszek z tyłu to efekt współpracy distressów i maski. Dzięki, że nadal tu zaglądacie pomimo nieregularnych wpisów!

Hi! I want to share my 2011 calendar today. Better late than never ;) I used the white-cover base calendar which I decorated with Galeria Papieru pretty paper and picture. The picture with swallows is covered with distress inks and crackle accents. I also used distresses and the mask on the back cover. 2011 writing was made using white dabber paint.  Well, that's all for today. Thanks for stopping by!

Thursday, 6 January 2011

Green

Choć dziś znów spadł śnieg i za oknem jest zimowo, chciałam Wam pokazać coś nieco bardziej wiosennego. Papier Primy, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia leżał w mojej szufladzie przez kilka miesięcy zanim znalazłam dla niego zastosowanie. Notesik w formacie A6, jeden z pierwszych własnoręcznie zbindowanych, powstał pod koniec zeszłego roku. Na zdjęciach niestety słabo to widać, ale ptaki i owoce pociągnęłam crackle accents, zaś napis ze Scrapińca spryskałam glimmer mistem w kolorze evergreen. Co sądzicie?

Hi! We have a beautiful snowy evening outside, but I'd like to share something that makes me think of spring. I fell in love with this lovely Prima paper and then... put it in a drawer for a couple of months. In december though I decided to eventually make use of it and so I made this notebook. I brushed birds and frutes with crackle accents and spinkled the "notes" word with glimmer mist in evergreen. What do you think?

        

       

Friday, 24 December 2010

Wesołych Świąt

Dawno mnie tu nie było - grudzień upłynął mi pod znakiem pisania pracy magisterskiej, poszukiwań prezentów, świątecznych przygotowań i oczekiwania na dawno zaplanowany weekend w Toruniu. Pogoda szczęśliwie dopisała i kiedy zajechaliśmy do tego urokliwego miasta, przykryte było białym puchem! Na zdjęciu poniżej macham do Was i próbuję się uśmiechać mimo śniegu sypiącego w oczy :)

Chciałam Wam wszystkim, zaglądającym i obserwującym, tym, którzy komentują i tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, życzyć radosnych, pogodnych Świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, niezliczonych inspiracji w nadchodzącym Nowym Roku i oby był on pod każdym względem lepszy niż mijający! Dziękuję bardzo, że do mnie zaglądacie i obiecuję nadrobić zaległości w czytaniu Waszych blogów :*

Tuesday, 23 November 2010

Zawieszki

Dzisiaj będzie krótko, bo spieszę się na kawę z koleżankami :) Udało mi się wreszcie zrobić fotki zawieszek świątecznych, które zrobiłam parę dni temu. Powstały dwa zestawy, 4 większe i 7 małych zawieszek. Wszystkie na bazie papieru Galerii Papieru i mikołajowych obrazków tejże firmy. Nie na wszystkich zdjęciach widać, ale tu i tam obrazki zostały pociągnięte crackle accents. Dzięki, że tu zaglądacie!

Just a quick note for tonight, cause I'm in a hurry getting myself ready for a coffee with my friends. I managed to get photos of gift tags I created a couple of days ago. They're all made with Galeria Papieru papers and pictures. There are two series: 4 bigger and 7 smaller tags. It's probably only visible on some of the photos but Santa pictures were brushed with crackle accents here and there. Thanks for stopping by!




 

Sunday, 21 November 2010

Lubię...

bawić się z papierem, dlatego wiele przyjemności sprawiło mi zrobienie tej karteczki przygotowanej na wyzwanie Lemonade. Nie jestem zbytnio zadowolona ze zdjęcia, nie widać embossingu na manekinie i perfect pearls na kwiateku, dlatego musicie mi uwierzyć na słowo. Miłego wieczoru!

papier - Lemonade (sklep Lemonade)
stemple - Lemonade, Kaisercraft (Lemonade, Stonogi)
manekin - Wycinanka (Wycinanka)
kwiatek - Prima 
distress reinker Tattered Rose - Ranger (Scrapki)
perfect pearls Perfect Copper - Ranger (Scrapki)
proszek do embossingu - Pergamano Embossing Powder

I love to play with play with paper and that's why I had a lot of fun created this card for Lemonade challange. Unfortunately you won't be able to see embossing on the mannequin and and perfect pearls on the flower. You have to take my word for that. As for the ingredients and where to get them, see the list above. Have a good evening!

Monday, 15 November 2010

Dear Santa

Jeszcze jedna, ostatnia już, karteczka z cyklu pt. "zaległości". Wykorzystałam w niej dwa papiery Galerii Papieru i papier Bo Bunny jako tło. Tag postarzyłam papierem ściernym i spryskałam Perfect Pearls (ze sklepu scrapki.pl). Dziurkacze - brzegowy Dalprint, śnieżynka to Heyda. Stempelek Lemonade.
A teraz uciekam, pisać list do Mikołaja z prośbą o bindownicę ;)

One more and last backlog card. I used here two different Galeria Papieru papers and one from Bo Bunny. Santa tag is distressed with sandpaper and sprayed with Perfect Pearls. As for the punchers - corner one is from Dalprint and the snowflake is made by Heyda. 
Signing off now to write a letter to Santa, asking for a BIA :)