Dawno mnie tu nie było - grudzień upłynął mi pod znakiem pisania pracy magisterskiej, poszukiwań prezentów, świątecznych przygotowań i oczekiwania na dawno zaplanowany weekend w Toruniu. Pogoda szczęśliwie dopisała i kiedy zajechaliśmy do tego urokliwego miasta, przykryte było białym puchem! Na zdjęciu poniżej macham do Was i próbuję się uśmiechać mimo śniegu sypiącego w oczy :)
Chciałam Wam wszystkim, zaglądającym i obserwującym, tym, którzy komentują i tym, którzy jeszcze tego nie zrobili, życzyć radosnych, pogodnych Świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, niezliczonych inspiracji w nadchodzącym Nowym Roku i oby był on pod każdym względem lepszy niż mijający! Dziękuję bardzo, że do mnie zaglądacie i obiecuję nadrobić zaległości w czytaniu Waszych blogów :*
Friday, 24 December 2010
Tuesday, 23 November 2010
Zawieszki
Dzisiaj będzie krótko, bo spieszę się na kawę z koleżankami :) Udało mi się wreszcie zrobić fotki zawieszek świątecznych, które zrobiłam parę dni temu. Powstały dwa zestawy, 4 większe i 7 małych zawieszek. Wszystkie na bazie papieru Galerii Papieru i mikołajowych obrazków tejże firmy. Nie na wszystkich zdjęciach widać, ale tu i tam obrazki zostały pociągnięte crackle accents. Dzięki, że tu zaglądacie!
Just a quick note for tonight, cause I'm in a hurry getting myself ready for a coffee with my friends. I managed to get photos of gift tags I created a couple of days ago. They're all made with Galeria Papieru papers and pictures. There are two series: 4 bigger and 7 smaller tags. It's probably only visible on some of the photos but Santa pictures were brushed with crackle accents here and there. Thanks for stopping by!
Sunday, 21 November 2010
Lubię...
bawić się z papierem, dlatego wiele przyjemności sprawiło mi zrobienie tej karteczki przygotowanej na wyzwanie Lemonade. Nie jestem zbytnio zadowolona ze zdjęcia, nie widać embossingu na manekinie i perfect pearls na kwiateku, dlatego musicie mi uwierzyć na słowo. Miłego wieczoru!
I love to play with play with paper and that's why I had a lot of fun created this card for Lemonade challange. Unfortunately you won't be able to see embossing on the mannequin and and perfect pearls on the flower. You have to take my word for that. As for the ingredients and where to get them, see the list above. Have a good evening!
papier - Lemonade (sklep Lemonade)
manekin - Wycinanka (Wycinanka)
kwiatek - Prima
distress reinker Tattered Rose - Ranger (Scrapki)
perfect pearls Perfect Copper - Ranger (Scrapki)
proszek do embossingu - Pergamano Embossing Powder
I love to play with play with paper and that's why I had a lot of fun created this card for Lemonade challange. Unfortunately you won't be able to see embossing on the mannequin and and perfect pearls on the flower. You have to take my word for that. As for the ingredients and where to get them, see the list above. Have a good evening!
Monday, 15 November 2010
Dear Santa
Jeszcze jedna, ostatnia już, karteczka z cyklu pt. "zaległości". Wykorzystałam w niej dwa papiery Galerii Papieru i papier Bo Bunny jako tło. Tag postarzyłam papierem ściernym i spryskałam Perfect Pearls (ze sklepu scrapki.pl). Dziurkacze - brzegowy Dalprint, śnieżynka to Heyda. Stempelek Lemonade.
A teraz uciekam, pisać list do Mikołaja z prośbą o bindownicę ;)
One more and last backlog card. I used here two different Galeria Papieru papers and one from Bo Bunny. Santa tag is distressed with sandpaper and sprayed with Perfect Pearls. As for the punchers - corner one is from Dalprint and the snowflake is made by Heyda.
Signing off now to write a letter to Santa, asking for a BIA :)
Saturday, 13 November 2010
Ciąg dalszy...
... świątecznych kartek. Dziś dwie z wykorzystaniem ramek Graphic 45. Oprócz tego użyłam papierów i wycinanych dodatków Galerii Papieru, kwiatka MME oraz crackle accents i papieru Bo Bunny ze scrap.com.pl. Pozdrawiam!.
Here we go again with christmas cards. Today I want to show you two of them made with Graphic 45 frames. Also used here Galeria Papieru paper and die-cuts, MME poinsettia flower, Bo Bunny paper and crackle accents from scrap.com.pl. Have a good day and thanks for stopping by!
I jeszcze rzut oka na detal - dzwoneczki pociągnięte crackle accents.
Friday, 12 November 2010
Święta w pastelach
Zaplanowałam sobie, że w listopadzie będę robić więcej kartek i blogować, ale z różnych powodów miałam dłuższą przerwę. Coś tam jednak udało mi się zrobić, dlatego od dziś zaczynam wrzucać zaległości. Na początek karteczka z wykorzystaniem papieru i stempelka Lemonade oraz aniołkiem/ świąteczną wróżką (?) z Galerii Papieru. Już po jej wykonaniu dowiedziałam się o wyzwaniu Twórczego Pokoju. Nie wiem, czy spełniam dokładnie warunki palety kolorystycznej, ale zaryzykuję i zgłaszam :)
I had a plan to make more cards and post notes regularly this month, but it didn't work for some reasons. Still, I managed to create something so today I start with posting all this backlog. For a start a pastel card made with Galeria Papieru angel/christmas fairy (?) and Lemonade paper and stamp. I'm not sure if it fits colour palette for Twórczy Pokój's challange, but I'm gonna give it a try :)
Sunday, 31 October 2010
Happy Halloween!
Are you prepared for trick-or-treaters? I have the candies ready, but can't see the kids just yet. In the meanwhile I've whipped up a make-a-wish card with pearl brad in the centre.
Ingredients: brad from scrap.com.pl, Lemonade stamp, Mariposa (DCWV) and Annalee (Prima) papers.
Subscribe to:
Posts (Atom)











